NěmčinaFrancouzštinaAngličtina

Skupinové lekce

Délka:75 min (lze dohodnout 90 min)
Začátek:leden 2020
Úrovně:začátečník
mírně pokročilý
středně pokročilý
Čas:dopoledne nebo večer
Cena:155 Kč za 45 min / 3100 Kč za 3 měsíce

Vzhledem k individuálnímu přístupu stanovíme přesnou hodinu začátku lekce po vzájemné dohodě na základě vyplněné přihlášky. Přihlášku si stáhnete kliknutím zde, nebo užijte náš kontaktní formulář.

Individuální lekce

Délka:60 min (lze dohodnout individuálně)
Začátek:kdykoliv
Úrovně:začátečník
mírně pokročilý
středně pokročilý
Cena:370 Kč/hod v době 8-14
430 Kč/hod v době 15-19
450 Kč/hod pro nepravidlné lekce

Přihlášku si stáhnete kliknutím zde, nebo užijte náš kontaktní formulář.

Blanka Budová

Blanka Budová je lektorkou anglického jazyka. Angličtině se věnuje od dětství a učí od roku 2013. Kromě toho se dorozumí polsky a německy, ovládá základy ruštiny a italštiny. Jazyky jsou jejím koníčkem, stejně tak jako jejich užití v zahraničí.
Od toho už byl jen malinký krůček k založení vlastní jazykové školy s výukou anglického, francouzského a německého jazyka.

Měla jsem kromě několika středoevropských zemí možnost pobýt a cestovat po Skotsku, navštívila jsem párkrát Anglii a měsíc jsem strávila v Kalifornii a Nevadě v USA. V roce 2017 jsem opět vyrazila do USA, tentokrát na východní pobřeží - do New Yorku. Rok 2019 byl ve znamení francouzské části Kanady, tedy provincie Quebec a zčásti Ontaria. To vše mi dává možnost se neustále učit a udržovat kontakt s angličtinou jako takovou.
Při cestách po Itálii a Francii a při pravidelných návštěvách Rakouska či Německa zase ráda nastavuji uši místním nářečím. Zkrátka, umět se dorozumět je pro mě radost, nezávislost a možnost poznávat.

Blanka Budová

Učebnice

Dle úrovně studenta navrhneme učebnici, která se bude zdát nejvhodnější. Mezi nejoblíbenější patří: Angličtina (nejen) pro samouky, English File, Essential Grammar in Use a English Grammar in Use.

Materiály, které používáme k výuce, vám můžeme obstarat nebo kopírovat. Mnozí z vás upřednostňují jen konverzaci, proto je možné, že se knihám budeme věnovat jen v rámci témat a okruhů. K dalším učebním materiálům zařazujeme originální nebo zjednodušené texty, poslechová cvičení, konverzace a jiné, zábavné a podnětné materiály.

BB angličtina - jazyková škola